אסתטיקה נרתיקית ללא ניתוח

הצערת נרתיק או בשמו הנוסף הצרת נרתיק הוא הליך רפואי שנועד להקטין את חלל הנרתיק ולהקנות לו מראה צעיר. במקרים מסוימים מבוצע בגלל בעיות פיזיולוגיות ובמקרים אחרים בגלל בעיות אסתטיות. יש הטוענים שעולם סרטי המבוגרים מעודד נשים לחקות מודלים של יופי צעיר ולכן גדל הביקוש להליך הזה, אך נשים רבו מעידות כי הוא שיפר באופן משמעותי את איכות חייהן. מדוע נשים בוחרות הזה ומהי התרומה הרפואית שלו? כלל התשובות מאת ד"ר פאני בר לוי:

רוב הנשים שפונות להליך של הצערת נרתיק הן נשים שעברו כמה לידות, דבר שהוביל להתרחבות הנרתיק. הרחבה של הנרתיק יכולה עם הזמן לגרום לשתי בעיות, הן מבחינה רפואית והן מבחינת התפקוד המיני.
מבחינה רפואית, נרתיק מורחב יכול לגרום לצניחת צוואר הרחם ולבעיה של בריחת שתן. זו הסיבה שרופאי נשים רבים ממליצים על הצרת נרתיק /מבחינת התפקוד המיני, זוגות רבים מעידים כי לאחר מספר לידות צוואר הנרתיק מורחב באופן טבעי, דבר שמקטין את עוצמת החיכוך בזמן קיום יחסי מין ופוגע בהנאה המינית של האישה וגם של הגבר.

הסימנים לנרתיק מורחב כוללים:

  • בעיה בתחושה בזמן החדירה בעת קיום יחסי מין.
  • חולשה בדפנות הנרתיק.
  • תחושת תכיפות ודחיפות במתן שתן וקושי בהתרוקנות או לחץ שתן במהלך קיום יחסי מין.

כאשר מבוצעת על ידי רופא או רופאת נשים אבחנה של נרתיק מורחב, ניתן לבצע הליך להצרת הנרתיק. ד"ר פאני בר לוי היא רופאת נשים ומומחית לאסתטיקה וגינלית בעלת מוניטין רב, שמבצעת בקליניקה הפרטית שלה הליך להצרת נרתיק בהתאם לבעיה שממנה סובלת המטופלת.

נשים רבות מנצלות את ההזדמנות ומבצעות טיפול פלסטי וגינאלי מקיף למען מראה צעיר ואסתטי של הנרתיק. אם את מתעניינת להצרת הנרתיק, בואי לפגישת ייעוץ עם ד"ר פאני בר לוי. ד"ר בר לוי מטפלת בנשים מתוך ראייה הוליסטית ומתוך הבנה של הרצון שלהן לממש את עצמן הן מבחינת האופן שבו הן תופסות את הנשיות שלהן והן מבחינת הצרכים הרפואיים המיוחדים של גוף האישה.

מדוע כדאי לעבור הצרת נרתיק והצערת נרתיק אצלנו:

למרפאת דוקטור בר לוי יתרונות בולטים המציעים שקט נפשי וביטחון שבחרתן בחירה מצוינת:

  • דוקטור בר לוי מביאה עימה לכל טיפול ידע וניסיון עשירים ומלאים בתובנות ממפגש עם אלפי נשים לאורך הקריירה.
  • ד"ר בר לוי שומרת על סטנדרטים של מצוינות בבחירת הטכנולוגיות והחומרים בהם היא עושה שימוש, ואלו הם רק מהטובים בעולם, העומדים בתקנים המחמירים ביותר, ללא פשרות.
  • אמפתיה, הבנה, רוח טובה, כל אלו מאפיינים את גישתה של דוקטור בר לוי לעבודה.
  • בקליניקה אנו מקפידים על תנאי היגיינה וסניטציה ברמה גבוהה ומאפשרים סביבת טיפול איכותית להשגת תוצאות מיטביות.
  • שירות אדיב באווירה חמה, פתוחה ותומכת.

במרפאת ד"ר בר לוי אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לכל מטופלת. אנו פועלים מתוך אהבה למקצוע ולמטופלות ומתוך מחוייבות עמוקה להביא לשינוי אמיתי בחייהן.

מסכמת דוקטור פאני בר לוי:

"הדרך שבה אנו חוות את הגוף שלנו משפיעה עלינו בכל תחומי החיים ובכל היבט בחיי היום יום.‏ נשים, עולם של שלמות ונינוחות.‏ יש לנו את כל הכלים והאמצעים לאפשר לכולנו להרגיש שלמות ובנוח עם גופנו וליהנות בביטחון ‏מלא משלמות הגוף."

מרפאה פרטית ברמת אביב

למעוניינות בטיפול אסתטיקה וגינלית וטיפולים נוספים, ניתן לפנות אלינו לקליניקה ונשמח לתאם פגישה. ניתן ליצור קשר כאן בעמוד זה או להתקשר אלינו לטלפון: 077-8051320

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: