עיצוב שפתי הנרתיק לביופלסטי

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא shutterstock_605228582S-1024x759.jpg

פלסטיקה וגינלית הינה תחום אליו פונות יותר ויותר נשים במטרה לשנות את צורת איבר מינן: פתח הנרתיק והשפתיים. נשים רבות פונות לקבלת הטיפול אצל ד"ר פאני בר לוי, מכיוון שאינן מרוצות מצורת איבר המין שלהם ומבקשות לשנות זאת דרך טיפולי פלסטיקה וגינלית. שפתיים גדולות או מוארכות הן בעיה פיזית אמיתית עבור נשים מסוימות, והן עלולות לגרום לחוסר נוחות, במיוחד בזמן פעילות גופנית מאומצת או מין.

בשנים האחרונות החלו טרנדים אפנתיים להשפיע על אחוז הנשים הפונות לקבלת הניתוח. טרנדים הנוגעים לעיצוב השיער באיזור איבר המין חשפו ומיקדו את תשומת הלב לשפתי הנרתיק, ותמונות של איברי מין חשופים ומלוטשים נהיו זמינות באתרי אינטרנט רבים. שני גורמים אלה יצרו סיטואציה בה התקבל מראה "טרנדי" או "מקובל" לפות, מראה שגורם לנשים רבים לדבר על הנושא בפתיחות וללא מבוכה, וגם לפנות לתחום הפלסטיקה הוואגינלית לקבלת עזרה.

Labiaplasty (ניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות) הוא ניתוח שניתן לבצע רק לאחר שהגיעה המטופלת לבגרות מינית, אף כי ישנה עלייה חדה במבקשות הטיפול גם מתחת לגיל 18. עיצוב איבר המין הנשי ועיצוב שפתיים פנימיות הם בין הניתוחים הנפוצים ביותר, ובמידה והנך שוקלת לבצע אחד מהם יש להשקיע מחשבה רבה טרם ההחלטה הסופית. יש לזכור כי הניתוח עלול להשאיר צלקות מינימליות ושבמידה ואינו נערך בשילוב ניתוח להצרת נרתיק, לא תהיה השפעת הצרה כלשהי, בשל היות הניתוח קוסמטי בלבד. במקרה של Labiaplasty משתמשים בהרדמה כללית או מקומית. המנתח מסיר את החלק הלא רצוי ומעצב את השפתיים לגודל ולצורה הרצויים. חלק מן הרופאים משתמשים בלייזר,במקום בסכין, על מנת להפחית דימומים. נשים רבות בוחרות לעבור ניתוח להצרת נרתיק במקביל לניתוח הקוסמטי.

אחוז גבוה מן הנשים שעברו את הטיפול מדווחות על תחושת סיפוק ממנו וכ-91.6% מהן מדווחות על עלייה בפעילות המינית לאחר ביצועו. לאחר הניתוח תעקוב ד"ר פאני בר לוי אחר מצבך ותשמור איתך על קשר על מנת לוודא החלמה בריאה ותקינה. לרוב, נשים שביצעו ניתוח עיצוב שפתיים חוזרות לעבוד כ-3-4 ימים לאחר הניתוח. אם ביצעת יותר מניתוח אחד תוכלי לחזור לעבוד לאחר 6-7 ימים, וישנה המלצה כללית להימנע משימוש בטמפונים, להימנע מלבישת חוטיני ומקיום יחסי מין ב-6 השבועות שלאחר הניתוח. החלמה מלאה יכולה להתרחש לאחר כ-3 חודשים.

מדוע כדאי לעבור עיצוב שפתי הנרתיק אצלנו:

למרפאת דוקטור בר לוי יתרונות בולטים המציעים שקט נפשי וביטחון שבחרתן בחירה מצוינת:

  • דוקטור בר לוי מביאה עימה לכל טיפול ידע וניסיון עשירים ומלאים בתובנות ממפגש עם אלפי נשים לאורך הקריירה.
  • ד"ר בר לוי שומרת על סטנדרטים של מצוינות בבחירת הטכנולוגיות והחומרים בהם היא עושה שימוש, ואלו הם רק מהטובים בעולם, העומדים בתקנים המחמירים ביותר, ללא פשרות.
  • אמפתיה, הבנה, רוח טובה, כל אלו מאפיינים את גישתה של דוקטור בר לוי לעבודה.
  • בקליניקה אנו מקפידים על תנאי היגיינה וסניטציה ברמה גבוהה ומאפשרים סביבת טיפול איכותית להשגת תוצאות מיטביות.
  • שירות אדיב באווירה חמה, פתוחה ותומכת.

במרפאת ד"ר בר לוי אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לכל מטופלת. אנו פועלים מתוך אהבה למקצוע ולמטופלות ומתוך מחוייבות עמוקה להביא לשינוי אמיתי בחייהן.

מסכמת דוקטור פאני בר לוי:

"הדרך שבה אנו חוות את הגוף שלנו משפיעה עלינו בכל תחומי החיים ובכל היבט בחיי היום יום.‏ נשים, עולם של שלמות ונינוחות.‏ יש לנו את כל הכלים והאמצעים לאפשר לכולנו להרגיש שלמות ובנוח עם גופנו וליהנות בביטחון ‏מלא משלמות הגוף."

מרפאה פרטית ברמת אביב

למעוניינות בטיפול אסתטיקה וגינלית וטיפולים נוספים, ניתן לפנות אלינו לקליניקה ונשמח לתאם פגישה. ניתן ליצור קשר כאן בעמוד זה או להתקשר אלינו לטלפון: 077-8051320

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: