עיצוב שפתי הפות ומפשעות

בשנים האחרונות גברה המודעות לנושא האסתטיקה הווגינלית, ואיתה עלה גם הביקוש לעיצוב שפתי הפות והמפשעות. הטיפול עונה על צרכים שונים הקשורים לנראות המפשעות ושפתי הפות, כולל צורך למלא את השפתיים הגדולות (החיצוניות) בשל מראה מדולדל, שיפור מרקם ואיכות העור, ורצון להקנות מראה בריא וצעיר יותר.

היום ישנם טיפולים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות רבות ומגוונות, המאפשרות להצעיר ולשפר את מראה הפות והשבת הביטחון העצמי לנשים בכל גיל.

  • הזרקת חומרי מילוי – טיפולים אלה יכולים להתאים לנשים לאחר לידה וכן לנשים שמראה הפות והמפשעות השתנה עם הגיל. הטיפולים מיועדים למילוי השפתיים החיצוניות והצערת מראה שפתי הפות והאזור שמסביבן.
  • הזרקת ביו סטימולטורים – תמיסה המכילה חומרים בטוחים לשימוש, המעוררים ייצור של קולגן ואלסטין בעור, ובכך תורמים לשיפור ומוצקות מרקם העור בשפתי הפות והמפשעות.
  • הזרקת סקין בוסטרים – חומר חדשני המוזרק לשכבה התת-עורית ותורם לשיפור איכות ומרקם העור. סקין-בוסטרים מעניקים לחות, ממצקים, מעלימים קמטוטים ומעניקים לשפתי הפות מראה צעיר ואלסטי יותר.
  • הבהרת המפשעות ופי-הטבעת – אזור המפשעות ופי-הטבעת עשוי להתכהות, בשל שינויים הורמונליים, פיגמנטציה והתבגרות טבעית של העור. הטיפולים מפרקים את המלנין האחראי להתכהות הנרתיק, ומבהירים את האזור בהתאם לגוון הרצוי. טיפולים אלה הם מהירים יחסית, עם תוצאות שנראות לעין תוך מספר שבועות.

למי טיפולי עיצוב שפתי הפות ומפשעות יכול להתאים?

הטיפול יכול להתאים לכל אישה מעל גיל 18 שמרגישה חוסר ביטחון בעקבות מראה שפתי הפות והמפשעות, המפריע אף ברמה היומיומית. אם את מרגישה חוסר נוחות ואף נוטה להימנע מלחשוף את האזור, בלבישת בגדי ים או בקיום יחסי מין – טיפולי עיצוב שפתי הפות ומפשעות עשויים להתאים לך.

מדוע כדאי לעבור עיצוב שפתי פות אצלנו?

למרפאת ד״ר בר לוי יתרונות בולטים המציעים שקט נפשי וביטחון שבחרתן בחירה מצוינת:

  • ד״ר בר לוי מביאה עימה לכל טיפול ידע וניסיון עשירים ומלאים בתובנות ממפגש עם אלפי נשים לאורך הקריירה.
  • ד"ר בר לוי שומרת על סטנדרטים של מצוינות.
  • אמפתיה, הבנה, רוח טובה, כל אלו מאפיינים את גישתה של ד״ר בר לוי לעבודה.
  • בקליניקה אנו מקפידים על תנאי היגיינה וסניטציה ברמה גבוהה ומאפשרים סביבת טיפול איכותית להשגת תוצאות מיטביות.
  • שירות אדיב באווירה חמה, פתוחה ותומכת.

במרפאת ד"ר בר לוי אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לכל מטופלת. אנו פועלים מתוך אהבה למקצוע ולמטופלות ומתוך מחויבות עמוקה להביא לשינוי אמיתי בחייהן.

מסכמת דוקטור פאני בר לוי:

"הדרך שבה אנו חוות את הגוף שלנו משפיעה עלינו בכל תחומי החיים ובכל היבט בחיי היום יום.‏ נשים, עולם של שלמות ונינוחות.‏ יש לנו את כל הכלים והאמצעים לאפשר לכולנו להרגיש שלמות ובנוח עם גופנו וליהנות בביטחון ‏מלא משלמות הגוף."

מרפאה פרטית ברמת אביב

למעוניינות בטיפול אסתטיקה וגינלית וטיפולים נוספים, ניתן לפנות אלינו לקליניקה ונשמח לתאם פגישה. ניתן ליצור קשר כאן בעמוד זה או להתקשר אלינו לטלפון: 077-8051320

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: